Kontakt oss

Mail: info@sundance.no
Telefon butikk: 33 06 30 00

 

Vakttelefon for tekniske spørsmål: 970 63 000
Serviceavdelingen er tilgjengelig for eksisterende
massasjebad-kunder på vakttelefon fra fredag kl. 16.00
til mandag kl. 10.00 og på helligdager.
Kun for anrop, ikke send SMS.

 

Holmestrand – forretning og lager

Bentsrudveien 8,
3083 Holmestrand.
Se kart

 

Ordinære åpningstider for forretning med spa-avdeling for prøvebad:

Mandag: 10:00-16:00
Tirsdag-Fredag: 10:00-19:00
Lørdag: 10:00-14:00

 

I vår spa-avdeling kan du prøvebade 6-7 modeller.
Her har vi også to garderober med separate dusjer.

 

Lager og serviceavedelingen

Mandag-Fredag: 10:00-16:00
Lørdag: 10:00-14:00

Utlevering av produkter fra lager skjer i lagerets åpningstider.
I enkelte tilfeller kan det avtales henting til andre tider.

 

 

Forretningen vår i Holmestrand, Sundance Norge.

Butikk og lager i Holmestrand

 

Ansatte

Rainer Aasheim

Daglig leder

Mail: rainer@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 04

Ole Rasmussen

Kundeveileder

Mail: ole@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 05

Stian H. Strandborg

Kundeveileder

Mail: stian@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 03

Tanja Øhre

Salgssekretær

Mail: tanja@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 07

Ellen Horpestad

Regnskapsansvarlig

Mail: ellen@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 06

 

Hilde V. Vestmoen

Markedskonsulent/Designer

Mail: hilde@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 02

Trond Vinsjansen

Serviceleder

Mail: trond@sundance.no
Direkte: +47 33 06 18 09
Vakttlf.: +47 970 63 000
Betjent helger og helligdager.
Kun for anrop, ikke SMS.

Robert Didriksen

Servicemedarbeider

Mail: robert@sundance.no
Vakttlf.: +47 970 63 000
Betjent helger og helligdager.
Kun for anrop, ikke SMS.

Christian Holtung

Servicemedarbeider

Mail: christian@sundance.no
Vakttlf.: +47 970 63 000
Betjent helger og helligdager.
Kun for anrop, ikke SMS.

Kai G. Hansen

Servicemedarbeider

Mail: kai@sundance.no
Vakttlf.: +47 970 63 000
Betjent helger og helligdager.
Kun for anrop, ikke SMS.

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre

Lagre